Din varukorg är tom
5st - Kexchoklad Minibit 13g
25.00kr
5.00kr /st
5st - Stor Kexchoklad 60g
99.00kr
19.80kr /st
Kexchoklad 100g x 24st
579.00kr
24.13kr /st
Kexchoklad 25g x 64st
499.00kr
7.80kr /st
Kexchoklad Mini Automat 120st x 13g
548.99kr
4.57kr /st
Kexchoklad Minibit Lösvikt - 1,3 kg
379.00kr
291.54kr /kg
Läsk, godis och snacks till svenska priser

