• Din varukorg är tom

Vidal

Rainbow Drops 2kg
Rainbow Drops 2kg

229.00kr

114.50kr /kg

Vidal Assorted Marshmallows 850g
Vidal Assorted Marshmallows 850g

Bäst före: 260731


88.99kr 149.00kr

104.70kr /kg

Vidal Dracula Teeth 3kg
Vidal Dracula Teeth 3kg

318.99kr

106.33kr /kg

Vidal Fizzy Melon Bombs 3kg
Vidal Fizzy Melon Bombs 3kg

Bäst före: 261127


199.00kr 254.00kr

66.33kr /kg

Vidal Halloween Mix 3kg
Vidal Halloween Mix 3kg

269.00kr

89.67kr /kg

Vidal Jelly Mix 2kg
Vidal Jelly Mix 2kg

Bäst före: 261130


169.00kr 239.00kr

84.50kr /kg

Vidal Jelly Skulls 3kg
Vidal Jelly Skulls 3kg

318.99kr

106.33kr /kg

Vidal Orange Fingers 2kg
Vidal Orange Fingers 2kg

Bäst före: 270130


169.00kr 239.00kr

84.50kr /kg

Vidal Sour Jelly Mix
Vidal Sour Jelly Mix

Bäst före: 260920


169.00kr 239.00kr

84.50kr /kg