• Din varukorg är tom

Julchoklad

10st - Mormor Lisas Jul Kaffe/Vanilj
10st - Mormor Lisas Jul Kaffe/Vanilj

19.99kr

2.00kr /st

10st - Mormor Lisas Julpralin Snöboll
10st - Mormor Lisas Julpralin Snöboll

19.99kr

2.00kr /st

Apelsinklyftor med chokladsmak - 2 kg
Apelsinklyftor med chokladsmak - 2 kg

299.00kr

149.50kr /kg

Ferrero Rocher Cone 350g
Ferrero Rocher Cone 350g

249.00kr

249.00kr /st

Kinder Jul Mix House 76g
Kinder Jul Mix House 76g

88.99kr

88.99kr /st

Kinder Maxi Surprise 220g
Kinder Maxi Surprise 220g

239.00kr

239.00kr /st

Kinder Surprise Hanging Piece Xmas 20g
Kinder Surprise Hanging Piece Xmas 20g

19.00kr

19.00kr /st

Merci Limited Edition Vinter 250g
Merci Limited Edition Vinter 250g

119.00kr

119.00kr /st

Merci Tomte 60g
Merci Tomte 60g

49.01kr

49.01kr /st

Mormor Lisas Julpralin Grön 2kg
Mormor Lisas Julpralin Grön 2kg

Bäst före: 260918


99.00kr 249.00kr

49.50kr /kg

Mormor Lisas Julpralin Röd 2kg
Mormor Lisas Julpralin Röd 2kg

Bäst före: 260916


99.00kr 249.00kr

49.50kr /kg

Raffaello 150g
Raffaello 150g

79.00kr

79.00kr /st

TOFFIFEE 125g
TOFFIFEE 125g

39.00kr

Tomtepralin Röd 1kg Värmeskadad
Tomtepralin Röd 1kg Värmeskadad

Bäst före: 260926


69.00kr 249.00kr

69.00kr /st